• Školní družina / klub

• květen 2024

Čarodějnický rej

Stalo se již zvykem, že se v naší školní družině pořádá čarodějnický slet, kterým si chceme připomenout lidový zvyk - ,,pálení čarodějnic".

Na školním hřišti se slétla naše všechna oddělení školní družiny. Odpoledne plné zábavy jsme si užili, což se nám podle reakce dětí povedlo.

Děkujeme žákům 8. ročníku, kteří se na přípravě a průběhu čtvrtečního odpoledne aktivně podíleli.

• 26.3.2024

Turnaj ve hře dobble, sudoku a skládání puzzlí

Na úterní odpoledne dne 26.3.2024 jsme pro děti připravili TURNAJ ve hrách. Soutěžilo se ve skládání puzzlí, sudoku a dobblu. Zkrátka odpoledne vládla hráčská, soupeřivá atmosféra! Všechny přítomné děti (a bylo nás 40) dokázaly, že si umí zahrát a že je to baví. Z těch nejlepších pak vzešli vítězové, kteří dostali diplom a sladkou odměnu.

Výsledky souboje:

KATEGORIE - DOBBLE:
                1. Nevyhoštěný Adam z 3.B

KATEGORIE - SKLÁDÁNÍ PUZZLÍ:
                1. Jannová Mia z 1.A

KATEGORIE - SUDOKU:
                1. Talknerová Thea z 3.A

• 14.3.2024

Aquashow

Ve čtvrtek odpoledne dne 14.3.2024 školní družina navštívila u sv. Floriána Aquashow. Vodní fontána nabízí nádhernou podívanou na obrazovce tvořené kapkami padající vody v kombinaci se světelnými efekty a videoprojekcí za doprovodu hudby.

Byl to úžasný zážitek, děti byly nadšené a moc se jim to líbilo!

• únor 2024

Ranní družina

V únoru se ranní družina naší školy nesla ve znamení kreativity a sdílení radostí. Každé ráno, kdy se děti z různých tříd scházejí, vytváříme prostor pro nezapomenutelné chvíle zábavy a vytváření nových přátelství.

Nepostradatelnou součástí našich ranních setkání je čas na společné povídání, kdy děti v kruhu sdílí své pocity, očekávání a radosti z nadcházejícího dne. Tento rituál posiluje pouta mezi dětmi a umožňuje jim projevit své myšlenky, emoce v bezpečném prostředí. Ranní družina není pouze o aktivitách, ale také o vytváření příjemného času pro všechny. A je tak pěkným startem nového školního dne.

• únor 2024

Karenval

Tak jako každý rok, uspořádala školní družina karneval.

Všichni jsme se těšili, až se opět budeme moci po roce obléknout do krásných karnevalových kostýmů. V zrcadlové místnosti jsme tančili a soutěžili.

Na závěr si děti odnesly sladké odměny. Karneval jsme si užili a těšíme se zase za rok!

• leden 2024

kouzelník Pet

Ve čtvrtek 4.1.2024 k nám zavítal do školní družiny kouzelník Pet. Jeho vystoupení bylo poutavé, plné kouzel a triků, které s úžasem děti sledovaly a snažily se přijít na to, jak to ten kouzelník dělá! Během vystoupení si kouzelník vybral několik dobrovolných asistentů.

Věříme, že děti si z představení odnesly nevšední zážitky a ještě dlouho budou přemýšlet nad tajemstvím triků a kouzel, které měly možnost zhlédnout!